Společnost HAIR SERVIS je první velkoobchodní kadeřnický řetězec, který působí na českém trhu od roku 2003. Nabízí veškerý servis pro začínající i profesionální kadeřníky, od nabídky kvalitní vlasové kosmetiky po kompletní vybavení kadeřnických salonů. Od roku 2014 se společnost stala exkluzivním distributorem italské značky Gamma & Bross.

Gamma & Bross je značka, která je v oblasti nábytku symbolem pro kombinaci designu a výrobních technik spolu se zkušenostmi a potřebami. Cílem Gamma & Bross se zaměřuje na kvalitu produkce a exkluzivní krásu salonu. Gamma & Bross je příběh o nápadech, charakteru a funkčnosti. Díky mnoha projektům, realizovaných po celém světě, definovali salon, převrátili koncept nábytku a nastavili hranici krásy designového průmyslu.

Firma vznikla na začátku dvacátých let jako malá krejčovská dílna. Na konci sedmdesátých let dosáhla industriální dimenze, která vyráběla pro tuzemský trh. Na začátku devadesátých let expandovala firma na evropský trh a později i do Asie, střední východ a Ameriky. V dnešní době vyváží firma zboží, s distributorským řetězcem ve více než 30 zemích, do více než 50 zemí. Především díky takto rozsáhlé distribuční síti může zaručit vysokou kvalitu produkty a garanční záruku pro místní zákazníky.

Produkty jsou vyráběny v italských závodech, v překrásné horské oblasti nedaleko jezera Lago di Garda. Zde se také nachází i hlavní sídlo společnosti s projektovým plánováním i prodejnou. Jsou zachovány a dodržovány vysoké standardy a kvalita výroby. Využití moderních technologií a dlouhodobé zkušenosti s výrobou kadeřnického nábytku umožňují splnit vysoké nároky zákazníků a pružně reagovat na požadavky světového trhu.

Gamma & Bross je dnes předním designérem luxusního kadeřnického vybavení na mezinárodní úrovni. Jejich styl je rozpoznatelný zejména podle moderních tvarů, čistoty, vkusy a kvality. Je výsledkem silného porozumění manažerské duše společnosti s kreativitou těch nejlepších mezinárodních designérů, kteří jsou podporováni pokročilou výrobní technikou a technologickým know-how. Značka Gamma Bross je dynamicky rostoucí společnost. Firma Gamma & Bross uvádí každý rok na trh novou kolekci nábytku.